Podaruj voucher SPA na prezent

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Twemu sercu osoby to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć - kartę podarunkową na dowolny masaż, rytuał SPA bądź pakiet zabiegów.

Jak działa karta podarunkowa YO!ZEN?

Kontaktujesz się z nami celem ustalenia zakresu i formy podarunku (rodzaj zabiegu, dla kogo). Jeśli nie masz pomysłu, a czasu coraz mniej to nic nie szkodzi. Na pewno podpowiemy i doradzimy Ci coś szczególnego.

Na podstawie Twoich wskazówek przygotowujemy elegancko zapakowany podarunek, który możesz odebrać osobiście (pracujemy 7 dni w tygodniu) lub możemy wysłac go do Ciebie kurierem (przy zamówieniach powyżej 400 zł dostawa na terenie Warszawy gratis). Osoba obdarowana po otrzymaniu prezentu sama wybiera dowolny termin na realizację każdej karty podarunkowej w YO!ZEN (tylko teraz wszystkie karty i vouchery ważne są, aż 6 miesięcy!).

Co wybrać?

Masz do wyboru całą naszą ofertę. Możesz zdecydować się na pojedynczy masaż (np. masaż relaksacyjny za 149 zł) lub jeden z naszych wyjątkowych rytuałów SPA. Jak już dokonasz wyboru to podajesz nam tylko nazwę zabiegu (osoba obdarowana nie widzi kwoty) i dane osoby obdarowanej (imię i nazwisko). Zobacz naszą ofertę.

Jeśli chcesz zostawić pełną dowolność osobie obdarowanej możesz wybrać voucher SPA na dowolną kwotę (np. 100 zł, 150 zł, 200 zł, 400 zł).

Prezent gotowy do odbioru w 5 minut!

Wszystkie karty podarunkowe i vouchery na masaż posiadamy w ciąglej sprzedaży i jest możliwość natychmiastowego odbioru na miejscu.

Jeśli zależy Ci na czasie to możesz też do nas zadzwonić lub napisać mail. Od razu przygotujemy podarunek, który będzie czekał na odbiór. Pracujemy 7 dni w tygodniu (pn - pt: 8:00 - 21:00;   sob - nd: 11:00 - 19:00, a nasz salon mieści się w centrum Warszawy. Bez problemu odbierzesz prezent.

Satysfakcja gwarantowana

Każdy lubi trafione prezenty. Dlatego w YO!ZEN zapewniamy osobie obdarowanej możliwość wymiany prezentu na dowolny zabieg z naszej oferty w ramach tej samej kwoty.

Jak wygląda karta podarunkowa?

Wszystkie karty oraz vouchery są elegancko przygotowane i odręcznie wypisywane. Prezent ten zostanie zapakowany, tak aby można go od razu wręczyć bliskiej osobie.

  

Oferta dla biznesu

Szukasz oryginalnego prezentu dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych? Zobacz ofertę YO!ZEN dla biznesu => LINK

 

YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn