Masaże lecznicze

Masaż leczniczy pleców

Nasi masażyści wykonują klasyczny masaż kręgosłupa przy użyciu balsamu składającego się z naturalnych olejków eterycznych, które są połączeniem m.in.: rozmarynu, melisy lekarskiej, cynamonowca chińskiego,  cytryny, muszkatołowca, kolendry, mięty pieprzowej oraz mentolu. Balsam ten skutecznie natłuszcza i uelastycznia skórę, zmniejsza napięcie i ułatwia odnowę biologiczną naskórka. Zawarte w nim naturalne olejki łagodzą podrażnienia skóry oraz działają pobudzająco na mikrokrążenie krwi.

cena od 99 zł | czas od 30 min | zobacz szczegóły


Masaż klasyczny pleców

Jest to najbardziej popularny masaż dla spiętych pleców, bolącej szyi i ramion.  Łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowany również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację poszczególnych odcinków kręgosłupa.

 

cena od 99 zł | czas od 30 min | zobacz szczegóły


Klasyczny masaż stóp

Nasze stopy mają wyjątkowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Umieszczone w nich punkty i linie energetyczne łączą się ze wszystkimi narządami wewnętrznymi ciała.

Masaż stóp działa rozluźniająco, pobudzając jednocześnie organizm do samoleczenia się, przywraca prawidłową czynność narządów i gruczołów oraz pomaga w odzyskaniu dobrego samopoczucia.

cena od 99 zł | czas od 30 min | zobacz szczegóły


Masaż brzucha

Masaż ten ma na celu rozluźnienie narządów jamy brzusznej i poprawienie funkcjonowania narządów wewnętrznych. Leczniczy masaż brzucha stosowany jest bardzo często przy zaparciach. Terapeuta stosuje delikatne ruchy masując brzuch i jego okolice: główne narządy na których się skupia to okrężnica i żołądek. Efekty masażu powinny być widoczne jeszcze tego samego dnia. Dla wsparcia masażu można zastosować lekką dietę. Masaż brzucha jest poprzedzony masażem klasycznym, który rozgrzewa i rozluźnia mięśnie.

cena od 99 zł | czas od 30 min | zobacz szczegóły


Masaż leczniczy całego ciała

W ramach tej techniki masażu stosujemy systematyczne ruchy polegające na nacieraniu, głaskaniu, uciskaniu oraz mocnym oklepywaniu skóry, mięśni lub stawów. Nasi masażyści wykonują masaż całego ciała przy użyciu balsamu składającego się z naturalnych olejków eterycznych, które są połączeniem m.in.: rozmarynu, melisy lekarskiej, cynamonowca chińskiego, cytryny, muszkatołowca, kolendry, mięty pieprzowej oraz mentolu. Balsam ten skutecznie natłuszcza i uelastycznia skórę, zmniejsza napięcie i ułatwia odnowę biologiczną naskórka. Zawarte w nim naturalne olejki łagodzą podrażnienia skóry oraz działają pobudzająco na mikrokrążenie krwi.

cena od 139 zł | czas od 60 min | zobacz szczegóły


Karnety na masaż
 
Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn