Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Masaż klasyczny całego ciała

Masaż klasyczny zwany też szwedzkim polega na oddziaływaniu na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi i usuwanie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności. Zależnie od siły nacisku rozmaite techniki stosowane pojedynczo lub łącznie wywierają dobroczynny efekt na skórę, mięśnie, naczynia krwionośne, układ limfatyczny oraz układ nerwowy.

Stosowane w masażu klasycznym szybkie ruchy są na ogół stymulujące dla naszego organizmu, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.

Masaż klasyczny w YO!ZEN trwa od 30 minut w wersji podstawowej, gdzie masowane są wskazane partie ciała, przez 60 minut i 90 minut w wersji dla całego ciała.

Na początku zabiegu masażysta zapoznaje się ze wskazaniami i oczekiwaniami klienta wobec masażu. Następnie wszystkie główne grupy mięśni są masowane z użyciem naturalnego balsamu do masażu. Balsam składa się z oleju ze słodkich migdałów, który zawiera fitosterole, lecytynę oraz witaminę E, doskonale regenerującą, odżywiającą i wygładzającą skórę. Witamina E, która chroni skórę przed niekorzystnymi działaniami wolnych rodników, opóźnia procesy starzenia oraz pozytywnie wpływa na ochronne funkcje skóry.

Dla kogo jest przeznaczony ten rodzaj masażu?

Masaż przeznaczony dla osób żyjących długotrwale w ciągłym pośpiechu, przemęczonych pracą , zdenerwowanych i zestresowanych. Bardzo dobrze sprawdza się u osób, które cierpią z powodu bezsenności i nawracających bólów głowy.  Masaż stosowany regularnie poprawia fizyczną i psychiczną kondycję całego ciała.

Jakie korzyści przyniesie Ci masaż klasyczny?

  • zredukuje stres i ogólne napięcie
  • poprawi samopoczucie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym
  • pomoże w bezsenności i przy występujących bólach głowy
  • skóra po masażu pozostaje elastyczna, pachnąca, odżywiona i przyjemna w dotyku

 

139 zł | 60 min
179 zł | 90 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn