Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Klasyczny masaż stóp

Masaż polega na pobudzeniu sił leczniczych w naszym organizmie za pomocą masażu stóp i odpowiednich punktów, które regulują pracę narządów wewnętrznych. Nasze stopy mają wyjątkowe znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Umieszczone w nich punkty i linie energetyczne łączą się ze wszystkimi narządami wewnętrznymi ciała.

Masaż stóp działa rozluźniająco, pobudzając jednocześnie organizm do samoleczenia się, przywraca prawidłową czynność narządów i gruczołów oraz pomaga w odzyskaniu dobrego samopoczucia. Podczas zabiegu terapeutka wykonuje także  masaż stref reflektorycznych stóp. Masaż trwa od 30 do 60 min. W przypadku masażu godzinnego wykonujemy także orientalną kąpiel stóp.

Dla kogo jest przeznaczony ten rodzaj masażu?

Masaż klasyczny stóp z elementamirefleksologii pomoże osobom doświadczającym bólów głowy, bólów mięśniowych i kręgosłupa, pomoże osobom zestresowanym i zabieganym odzyskać spokój i odprężenie. Jest wspaniałym dodatkiem do naszych masaży orientlanych bądź klasycznych. Idealnie nadaje się na kartę podarunkową w momencie gdy osoba nie może mieć masowanej skóry np. z racji na stan chorobowy.

Jakie korzyści przyniesie masaż stóp?

  • zredukuje stany bólowe różnego pochodzenia
  • zapewni relaks i odprężenie oraz zredukuje napięcie i stres
  • pomoże w leczeniu objawów alergii i astmy

 

99 zł | 30 min
139 zł | 60 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn