Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Masaż z peelingiem orientalnym

Zapraszamy na wyjątkowy masaż całego ciała poprzedzony aromatycznym peelingiem z kolekcji oriental essence bądź z kolekcji drzewo aromatyczne firmy THANN™.

Peeling z kolekcji oriental essence jest peelingiem na bazie soli.  Zawarta w nim mieszanka drobnej soli morskiej, ziół i olejków eterycznych delikatnie złuszcza I oczyszcza skórę. Witamina E i olejek z otrąb ryżowych działają jak naturalne antyoksydanty , z koleji olejek z limonki detoksykuje skórę, a olejek z trawy cytrynowej poprawia krążenie i ma naturalne działanie antyseptyczne. Peeling w formie żelu jest łatwo zmywalny pod wodą. Polecany szczególnie dla skóry normalnej i suchej.

Peeling  z kolekcji drzewo aromatyczne nadaje skórze miękkości, gładkości i zdrowego wyglądu. Zawartość soli morskiej złuszcza naskórek, olejek z otrąb ryżowych silnie nawilża. Dodatkowo olejek z pomarańczy zawierający naturalny kwas AHA, dodaje skórze delikatnego aromatu pomarańczy. Polecany szczególnie dla skóry normalnej i suchej.

Możesz wybrać najbardziej odpowiadający rodzaj peeliningu oraz długość zabiegu (60 lub 90 minut). Podczas zabiegu stosujemy wyłącznie naturalne kosmetyki marki THANN™ pochodzące z Tajlandii.

169 zł | 60 min
229 zł | 90 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn