Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Orientalny masaż świecą

Relaksujący orientalny masaż świecą to masaż, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, i zniewala ciało ciepłem i jedwabistym dotykiem. Masaż z zastosowaniem świecy to jeden z najnowszych trendów na rynku SPA, a salon YO!ZEN w Warszawie jest jednym z pierwszych obiektów, który oferuje Państwu ten wyjątkowy zabieg.

Rytuał ten jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m.in. masła Shea , Illipe oraz olejków sojowego i jojoba. Całość została wzbogacona woskiem pszczelim, co pozwala zastosować jego lecznicze właściwości. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką.  Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. Dodatkowo dzięki swoim właściwościom masło Shea i Illipe silnie ujędrniają skórę  oraz wspomagają walkę z cellulitem i rozstępami.

Rytualna świeca to kwintesencja podróży przez kraje Orientu, słynące z soczystych barw i orientalnych aromatów. Świeca to unikatowa mikstura olejków esencjonalnych, w których drzemie olbrzymi potencjał pielęgnacyjny. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, olejek ze świecy ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, pozostawiające skórę nawilżoną, miękką w dotyku oraz otuloną zmysłowym zapachem.

Orientalny masaż świecą jest dostępny w trzech starannie dobranych aromatach, które uwalniają się w czasie masażu: zmysłowość zapachu guarany, słodycz orientu  z bambusem oraz esencja afrodyzjaku: białe piżmo.

Jakie korzyści przyniesie masaż świecą?

  • aromat i ciepło świecy korzystnie wpłynie na nasze zmysły
  • skóra będzie jedwabiście gładka i miękka w dotyku
  • pomoże nam w walce z cellulitem
  • zlikwiduje napięcia w ciele zapewniając głębokie rozluźnienie i uspokojenie
169 zł | 60 min
229 zł | 90 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn