Pierwsza wizyta w YO!ZEN

Zapewniamy, że podczas każdej wizyty dołożymy wszelkich starań, aby poczuli się Państwo komfortowo i wyjątkowo, a masaż spełnił wszelkie oczekiwania. Jeśli nigdy jeszcze nie byli Państwo w naszym salonie, to na pewno kilka poniższych wskazówek będzie przydatnych.

Powitanie

Podczas pierwszej wizyty w YO!ZEN zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie Karty Klienta. W karcie tej powinny znaleźć się najważniejsze informacje dotyczące aktualnego stanu zdrowia, ewentualnych kontuzji oraz innych dolegliwości fizycznych, jeśli takowe występują.

Masażysta przywita się z Państwem i na podstawie Karty Klienta przeprowadzi krótką rozmowę,  podczas której odpowie na wszytskie Państwa pytania. Może też pomóc i zaproponować najbardziej odpowiedni masaż w ramach pierwszej wizyty (jeśli sami Państwo nie dokonali jeszcze wyboru) oraz jeśli będzie to potrzebne przybliży możliwości zastosowania dłuższej terapii.

Pokój masażu

Masażysta zaprowadzi Państwa do jednego z kilku naszych pokoi do masażu, w którym jest nastrojowo i przytulnie. Czekać będzie na Państwa komfortowe łóżko do masażu oraz zestaw czystych prześcieradeł. W koszyku obok łóżka lub dedykowanej szafce mogą Państwo pozostawić swoje ubrania oraz inne rzeczy osobiste. Dla Państwa komfortu w pokoju znajdziecie Państwo klapki oraz jednorazową bieliznę do masażu i ręcznik. Na Państwa życzenie udostępniony zostanie szlafrok. Podczas masażu możecie się Państwo spodziewać atmosfery spokoju, odprężenia i relaksu. W tle, na życzenie może grać delikatna muzyka. Czas zabiegu jest liczony od momentu wejścia, aż do chwili opuszczenia gabinetu.

Państwa potrzeby to nasz priorytet

Przed każdym masażem nasi specjaliści wspólnie z Państwem określają jego cel i pożądane efekty. Ustalacie Państwo jak będzie wyglądał cały zabieg oraz jakie techniki masażu zostaną zastosowane. W zależności od potrzeb masażysta wykona całościowy bądź częściowy masaż na wskazanej przez Państwa części ciała. Podczas masaży klasycznych zostaną zastosowane naturalne kremy i balsamy, a w przypadku zabiegów i rytuałów na ciało będą to najwyższej jakości naturalne kosmetyki.

Zakończenie sesji

Po skończonym masażu masażysta wyjdzie z pokoju, aby umożliwić Państwu w ciszy zakończenie tego mamy nadzieję wyjątkowego spotkania. Masażysta będzie czekał na Państwa za drzwiami i odprowadzi Państwa do recepcji. Z wielką ochotą będziemy Państwa gościć ponownie w YO!ZEN.

 

Dodatkowe zalecenia: Prosimy o wcześniejsze, 10 minutowe przybycie do salonu, gdyż pozwoli to Państwu w komforcie i spokoju przygotować się do masażu. Wskazane jest unikanie jedzenia dużych posiłków co najmniej na godzinę  przed masażem.

Karnety na masaż
 
Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn