Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Azjatycki rytuał imbirowy

2 godzinna terapia energetyzująca

Ze źródeł historycznych wiemy, że w Indiach i Chinach imbir używa się już od ponad trzech tysięcy lat.  Dzięki bogatej zawartości substancji biologicznie czynnych jest silnym środkiem przeciwzapalnym i przeciwutleniającym, co oznacza że zatrzymuje wolne rodniki, powodujące starzenie się skóry. Dzięki właściwościom rozgrzewającym i pobudzającym krążenie pomaga zwalczać cellulit, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwłojotokowo. Imbir stosowany w kosmetykach użytych do tego zabiegu pochodzi z Indii.

W pierwszej sekwencji rytuału wykonujemy peeling całego ciała naturalnym peelingiem solno-cukrowym na bazie masła shea i imbiru. Następnie nakładamy 100% naturalny balsam stworzony z masła kokum, masła kakaowego, wosku pszczelego, olejków roślinnych oraz olejku z  imbiru i trawy cytrynowej.

Wszystkie składniki są naturalne, tłoczone na zimno, nierafinowane, bez dodatkow obciazajacej kosmetyki chemii. Balsam topi się pod wpływem temperatury ciała. Skóra po masażu balsamem jest niesamowicie gładka i przepieknie pachnie intesywnym zapachem, ktory jest polaczeniem imbiru i trawy cytrynowej. Dodatkowo olejek imbirowy pomaga zwalczać cellulit. Poprawia ukrwienie skóry i jej metabolizm.

Olejek z trawy cytrynowej z kolei działa detoksykująco i odświeżająco. Zapach balsamu wspaniale wpływa na  samopoczucie.  W kolejnej sekwencji rytuału  wykonujemy masaż imbirowy relaksacyjny całego ciała. Na zakonczenie zapraszamy na relaksacyjny masaż twarzy i hinduski masaż głowy, ktory jest swietnym zwienczeniem całego zabiegu.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten rytuał?

  • bardzo dobrze nawilży, odżywi i odświeży skórę
  • masaż balsamem zenergetyzuje całe ciało, a rytuał działa mocno dotleniajaco i pobudzająco
  • na zakończenie zabiegu wykonujemy masaż całego ciala
  • dodatkowo w pakiecie jest również masaż twarzy i hinduski masaż głowy, który dopełni całości relaksu

   

299 zł | 120 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn