Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Africa - nawilżenie kozim mlekiem

Połączenie mlecznego masażu z odżywieniem skóry

Rytuał idealny jest dla osób o bardzo suchej i wrażliwej skórze, która potrzebuje nawilżenia i regeneracji. Rytuał ten jest szczególnie polecany osobom pracującym w klimatyzowanych pomieszczeniach, ze skórą przesuszoną np. przez promienie UV.

Proteiny koziego mleka, wyciąg z perły i ekstrakt z lychee zregenerują przesuszony naskórek. Na powierzchni skóry wytworzy się film ochronny, który będzie ją chronił przez długie godziny. Skóra zostanie odżywiona witaminami, węglowodanami, proteinami i solami mineralnym.

Rytuał rozpoczynamy zabiegiem peelingującym z wykorzystaniem cukrowego peelingu zawierającego migdałowy oraz sojowy olejek połączony z kozim mlekiem i ekstraktem z lychee. Peeling zawiera bogactwo związków mineralnych oraz witamin o silnym działaniu odżywczym i regenerującym skórę. Następnie masażystka nakłada na ciało mleczną maskę o bogatym składzie substancji regenerujących i łagodzących. Maska pobudza skórę do produkcji tzw. młodego kolagenu, silnie nawilża i wygładza skórę.  Maska jest jednym z najlepszych kosmetyków dostępnych na polskim rynku – jej działanie w obszarze nawilżenia skóry jest wręcz zbawienne

Kolejnym etapem rytuału jest relaksacyjny masaż mleczny łagodzącym masłem shea do ciała. Masażystka wykonując rytmiczne i powolne ruchy wprowadzi ciało w stan błogości i głębokiego odprężenia. Rytuał kończymy delikatnym relaksacyjnym masażem twarzy.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten rytuał?

  • skóra zostanie zregenerowana, wygładzona i nawilżona
  • nasze ciało zostanie pobudzone do produkcji kolagenu
  • proces starzenia skóry zostanie wyraźnie spowolniony
  • osiągniemy stan odprężenia i głębokiego relaksu całego ciała
349 zł | 120 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn