Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.

Rytuał Kobieta

Rytuał ten w całości jest poświęcony kobiecej energii. Celem rytuału jest powrót do źródła kobiecości i piękna. Rozpoczynając rytuał wykonujemy kąpiel stóp z soli himalajskiej  a następnie oczyszczenie twarzy i ciała delikatnym czarnym mydłem oliwnym Savon Noir sprowadzanym z Maroka. Mydło konsystencji brązowej pasty jest bogate w witaminę E, bardzo dobrze złuszcza naskórek, zostawiając skórę delikatną i satynową w dotyku. Dzięki niemu skóra jest przygotowana na głęboki masaż relaksujący z elementami technik orientalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Masaż rewitalizujący ciało jest wykonywany przy użyciu ciepłego masła shea z dodatkiem olejków aromaterpeutycznych.

Dzięki olejkom i technice body wrap skóra nabiera niezwykłego aromatu, który pozostanie na niej przez cały dzień. Olejki poprawiają krążenie w skórze, działa energetyzująco i orzeźwiająco. Po zakończeniu rytuału całe Twoje ciało będzie przepięknie, a Ty będziesz sie czuła powabnie i zmysłowo.

Na zakończenie rytuały wykonujemy hinduski masaż relaksacyjny twarzy i głowy. W trakcie rytuału zapewniamy półtorej godziny masażu całego ciała.

Jakie korzyści przyniesie Ci ten rytuał?

  • oczyści skórę twarzy i ciała z toksyn
  • zrewitalizuje i odpręży całe ciało
  • nada skórze pięknego naturalnego aromatu
  • zniweluje bóle mięśniowe i objawy stresu

Rytuał szczególnie polecany na prezent - zobacz więcej.

 

Wszystkie zabiegi i rytuały są własnością YO!ZEN. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora jest zabronione.

349 zł | 120 min
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn