Masaż izometryczny

Masaż izometryczny jest stosowany głównie w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, tam gdzie nastąpił zanik lub osłabienie mięśnia. Najczęściej stosowany jest po urazach lub dłuższej rekonwalescencji z powodu innych schorzeń.

Masaż ten polecamy również jako masaż wyszczuplający, który daje bardzo dobre efekty poprzez redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej przez co przyczynia sie do wzrostu masy i siły mięśniowej oraz do zdecydowanie lepszego wyglądu skóry.

Masaż wykonywany jest naturalnym balsamem do masażu, w którym staranny dobór naturalnych olejków eterycznych daje efekt łagodnego rozgrzania, przyczynia się do lepszego ukrwienia, odżywienia i odprężenia skóry. Główne składniki balsamu to olejek eteryczny z jałowca, lawenda, rozmaryn, kolendra oraz olej ze słodkich migdałów i z sezamu. Masaż z użyciem balsamu łagodzi ból, zarówno po wysiłku, jak i przy ostrych i przewlekłych stanach zapalnych stawów oraz w masażu pourazowym tkanek miękkich (m.in. więzadeł, mięśni).

Dla kogo jest przeznaczony ten rodzaj masażu?

 Masaż izometryczny jest przeznaczony dla osób, u  których w wyniku przebytej kontuzji nastąpił spadek masy mięśniowej  oraz dla osób, które w wyniku masażu oczekują zwiększenia siły mięśni i masy mięśniowej. Masaż izometryczny jest także doskonałą terapią wyszczuplającą i modelującą ciało, a co za tym idzie polecamy go wszystkim osobom, które planują pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Jakie korzyści przyniesie Ci masaż izometryczny?

  • odbuduje masę mięśniową i poprawi kondycję mięśni całego ciała
  • zredukuje tkankę tłuszczową na nogach, udach, pośladkach, ramionach i brzuchu
  • zredukuje cellulit i poprawi ogólną kondycję skóry poprzez jej  lepsze ujędrnienie

 

 

149 zł | 60 min
189 zł | 90 min



YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn