YO!ZEN - masaże i zabiegi na ciało

YO!ZEN jest wyjątkowym miejscem w Warszawie, gdzie w atmosferze ciszy, spokoju i odprężenia można znaleźć czas wyłącznie dla siebie i rozkoszować się przyjemnościami jakie przynoszą oferowane przez nas masaże i zabiegi na ciało. Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę tempo codziennego dnia, zaznać pełnego relaksu i odpoczynku, a także przywrócić ciału sprawność fizyczną.

W wyjątkowej atmosferze poddamy Państwa przyjemnym i kojącym zabiegom, które pomogą odzyskać spokój ducha, równowagę i siły witalne. Naszym zabiegom towarzyszy nastrojowa muzyka i delikatne światło, a cały personel dąży do tego by po wizycie w YO!ZEN czuli się Państwo wypoczęci, rozluźnieni i pełni energii życiowej.

Wyjątkowa oferta

Jesteśmy pierwszym salonem w Warszawie rekomendowanym przez międzynarodowego producenta kosmetyków: HARNN™ i THANN™. Również jako pierwszy salon masażu czy też obiekt typu Day Spa w Warszawie korzystamy z profesjonalnego sprzętu do masażu niemieckiej firmy BEAUTEK™.

W naszej ofercie posiadamy ponad 40 masaży i zabiegów na ciało. Zobacz naszą ofertę.

Nasza filozofia  

Podobnie jak narody azjatyckie wierzymy, że źródłem naszego zdrowia i piękna jest uzyskanie harmonii między ciałem a umysłem.

W zgodzie z tą filozofią dbamy o to by wszystkie zabiegi i masaże w YO!ZEN miały charakter rytuału, który zadba nie tylko o ciało, ale również o stan ducha i zmysłów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Media o nas 

ZOBACZ VIDEO JAK WYGLĄDA JEDEN Z ZABIEGÓW W YO!ZEN: TVN Meteo Active => LINK

Galeria zdjęć salonu - ZOBACZ


Karnety na masaż
 
Zostaw nam numer telefonu, oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę.
YO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn