Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest formą masażu, który ma na celu stymulowanie i poprawienie krążenia płynów w układzie limfatycznym organizmu. Układ limfatyczny odprowadza nadmiar płynów z przestrzeni wokół tkanek i transportuje limfę do węzłów limfatycznych, które go filtrują i usuwają produkty przemiany materii, szkodliwe komórki, bakterie i toksyny.

Drenaż limfatyczny ma szerokie zastosowanie: poprawia ogólne samopoczucie, stanowi rewitalizację poporodową oraz bardzo istotne zastosowanie w kosmetyce ciała, m.in. w ramach oczyszczenia i stymulacji skóry oraz w zwalczaniu cellulitu czyli wspomagania procesu odchudzania i ogólnego oczyszczania organizmu z toksyn.

Jeżeli w skórze występuje cellulit drenaż limfatyczny kontynuujemy przez serię 10-15 zabiegów, które powinny być zaplanowane np.:  co drugi dzień lub przynajmniej co trzeci, aż uzyskamy zadowalającą poprawę stanu tkanek. Efekty powinny być widoczne już po 5 zabiegach.

Dla kogo jest przeznaczony ten rodzaj masażu?

Masaż ten jest idealny dla osób prowadzących siedzący bądź stojący tryb życia, a w szczególności dla tych, którzy doświadczają opuchlizny nóg.

Na występowanie cellulitu uskarża się co drugi człowiek bez względu na wiek i płeć. To brak ruchu, nieodpowiednia dieta, stres i przepracowanie coraz częściej niszczą nasze ciało i skórę. Drenaż limfatyczny jest idealny do likwidacji cellulitu i zmniejszenia objętości tkanki tłuszczowej oraz dla kobiet po okresie ciąży.

Jakie korzyści przyniesie drenaż limfatyczny?

  • zlikwiduje uczucie ciężkich nóg oraz opuchliznę
  • istotnie zredukuje tkankę tłuszczową  i cellulit
  • po zabiegu skóra będzie jędrna, zadbana i wyraźnie zdrowsza
  • odblokuje układ limfatyczny
  • przyspieszy rehabilitację pourazową

Poznaj też nasze sprawdzone pakiety masaży odchudzających i antycellulitowych, które mogą być stosowane naprzemiennie z zabiegami drenażu limfatycznego:

ZOBACZ VIDEO JAK WYGLĄDA DRENAŻ LIMFATYCZNY W YO!ZEN: => LINK

Pakiet SLIM FIT - 8 godzinnych zabiegów teraz w specjalnej cenie 1034 zł - zobacz

Pakiet Body Detox - 8 półtoragodzinnych zabiegów w specjalnej cenie 1323 zł - zobacz

99 zł | 30 min
149 zł | 60 min
189 zł | 90 minYO!ZEN rekomendowany przez Thann Harnn